Kontakt

E-Service AS

Salve 2A
11612 Tallinn
Reg. nr. 10360030
KMKR: EE100265745
Tel: +372 670 1066
E-mail: info@eservice.ee
Operatiivtelefon 24h: +372 512 3001

Võta meiega ühendust:

Kontaktisik Valdkond
Krister Peetmaa
+372 5 123 006
krister@eservice.ee
Tegevdirektor, kõrgepingelabor, rikked, elektripaigaldiste käit
Merle Peetmaa
+372 5 123 069
info@eservice.ee
Juhiabi, raamatupidamine
Alvar Püss
+372 56 208 395
alvar@eservice.ee
Haldusjuht
Dmitri Kobozev
+372 5 123 003
dima@eservice.ee
Projektijuht, kõrgepingetööd, alajaamad
Viktor Badjonkin
+372 5 123 009
Viktor@eservice.ee
Projektijuht, siseelektritööd
Ahti Sillat
+372 5 123 004
ahti@eservice.ee
Projektijuht, mõõtelabor
Teet Tähepõld
+372 5 123 060
teet@eservice.ee
Projektijuht, transport ja tehnika rent
Marek Kruusenvald
+372 5 123 016
marek@eservice.ee
Projektijuht, horisontaalpuurimine
Bert Tamsalu
+372 5 123 015
bert@eservice.ee
Projektijuht, kaevetööd
Vassili Zakurakin
+372 5 123 045
Vassili@eservice.ee
Projektijuht, ehitustööd
Ilmar Vahtramäe
+372 5 123 002
ilmar@eservice.ee
Projektijuht, hinnapakkumised